zakladka bupw

Wyobraź sobie dom urządzony zgodnie z Twoim stylem życia oraz odzwierciedlający Twoją osobowość. Korzyści są oczywiste. Jeśli połączysz przyjemną harmonię barw, otwarty i funkcjonalny układ pomieszczeń, nastrojowe światło i funkcjonalne możliwości przechowywania, otrzymasz radość z domu i życia w nim.

To marzenie każdego z nas. Jednak natłok obowiązków i brak pewności siebie stają nam na drodze do jego spełnienia. Na szczęście nasi Projektanci Wnętrz chętnie Ci doradzą, ponieważ przyświeca im jeden cel: pomóc Ci stworzyć wymarzoną przestrzeń mieszkalną.

Jak to działa?

SWOBODNA ROZMOWA

Krok pierwszy to swobodna rozmowa w salonie, podczas której poznamy Twój gust, pomysły i styl życia. Następnie zaprezentujemy Ci naszą kolekcję, zwracając szczególną uwagę na produkty, które odpowiadają Twoim potrzebom.

PROJEKT TWOJEJ PRZESTRZENI

Wspólnie stworzymy projekt, w którym często korzystamy z Twoich obecnych mebli. Nasza pomoc może być tak prosta, jak szybka porada w salonie, lub kompleksowa w postaci domowej wizyty Projektanta Wnętrz — wszystko zależy od Ciebie.

OD WIZJI DO REALIZACJI

Projekt tworzymy tak, aby odpowiadał Twojemu budżetowi, stylowi życia oraz był odzwierciedleniem Twojej unikalnej osobowości. Kiedy będziesz już
z niego w 100% zadowolony, my zajmiemy się jego realizacją.

Jak skorzystać z usługi?

Ponieważ Twój styl życia i plan dnia są unikalne, możemy się z Tobą skontaktować i udzielić Ci potrzebnej pomocy na wiele sposobów. Oferujemy spersonalizowane porady dotyczące stylizacji wnętrz w dogodnej dla Ciebie formie.

Aby znaleźć najlepszą opcję dla siebie, skontaktuj się z nami! Masz do wyboru następujące opcje:

ROZMOWA W SALONIE

Od tego najczęściej zaczynamy. Zarezerwuj niezobowiązującą rozmowę w salonie, abyśmy mogli poznać Ciebie i Twoje unikalne potrzeby w zakresie stylizacji wnętrz.

WIRTUALNA SESJA STYLIZACJI

Zarezerwuj rozmowę wideo, podczas której przedyskutujemy Twoje potrzeby oraz wirtualnie obejrzymy kolekcję. Pokaż nam, jak mieszkasz – albo nie. To zależy od Ciebie.

WIZYTA W DOMU

Niezależnie od tego, czy masz duże czy niewielkie potrzeby w zakresie stylizacji wnętrz, możemy je omówić i wspólnie nad nimi popracować w komfortowych, domowych warunkach, a przy okazji zobaczyć, jak wygląda mieszkanie.

PRYWATNY SALON WYSTAWOWY

Zamkniemy salon specjalnie dla Ciebie. Potem uzyskasz porady i poznasz kolekcję, a ponieważ w salonie nie będzie innych kupujących, nic nie będzie Cię rozpraszać.

 

Zamów konsultację bez żadnych zobowiązań!

=> Zapisz mnie teraz <= 

Regulamin usługi