Jesteś fanem marki BoConcept, uwielbiasz odwiedzać Salon BoConcept Gdynia i czekasz na odpowiedni moment, żeby zamówić wymarzone meble? Nie znajdziesz lepszej okazji niż wakacyjna promocja Design Sale. Już od 20 czerwca wybrane modele sof, wszystkie fotele i podnóżki, dywany oraz zestawy jadalniane kupisz z rabatem 15%!
Przedstawiamy asortyment objęty promocją -15%!

Sofa Cenova

Cenova to klasyczna sofa – z dużymi modułami, niską podstawą i szerokimi poduszkami – idealnie nadaje się do odpoczynku, zachowując jednocześnie formalny wygląd. Idealna dla osób, które na pierwszym miejscu stawiają wygodę – gwarantujemy, że Cenova jest dokładnie tak wygodna na jaką wygląda. W salonie BoConcept Gdynia możesz przekonać się, że wiemy o czym mówimy.

1.Cenova 

Sofa Istra 2

Sofa Istra 2 wniesie nowoczesną elegancję do Twojego salonu. Lekka, delikatna i współczesna forma z prostymi liniami. Jest idealna do małych pomieszczeń – dzięki wąskim podłokietnikom pozostaje więcej miejsca do siedzenia. Ten model również wypróbujesz w naszym Salonie!

2. Istra 2  

Sofa Fargo

Zaokrąglone detale ekskluzywnej sofy Fargo nadają jej kobiecego wyglądu i z pewnością stworzą przyjazną atmosferę w Twoim salonie. Wybierając narożną wersję sofy z szezlongiem możesz mieć pewność, że dzięki dużej ilości miejsca dla całej rodziny ta sofa będzie bohaterem Twojego salonu.

 3. Fargo

 

Sofa Indivi 2

Ponadczasowy design zdecydowanie wyróżnia sofę Indivi 2. Poza mnóstwem opcji modułów, z których możesz wybrać wymiar idealnie pasujący do Twojego salonu, masz do wyboru kilkanaście opcji nóżek i trzy wersje podłokietników. Jak wszystkie nasze sofy - Indivi prezentuje się wspaniale w każdej z ponad stu wersji tapicerowania (tkaniny lub naturalne skóry).

 

 4. Indivi 2

 

Wszystkie fotele i podnóżki

Fotel Imola, Athena, Boston i wiele innych to prawdziwe ikony designu. Każdy z nich jest inny, każdy jedyny w swoim rodzaju dlatego warto przyjrzeć im się dokładniej. Pamiętaj, że najczęściej to fotel stanowi wyrazisty akcent w Twoim domu. Dlatego śmiało wybieraj jego kolor!

 5. fotele

Zestawy do jadalni

Każdy model stołu i krzeseł można dopasować indywidualnie do Twoich potrzeb. Komfortowe krzesła i odpowiednio duży stół to podstawowe wymagania przy wyborze odpowiedniego zestawu do jadalni. Przemyślany mechanizm rozkładania, sprawia że takie stoły jak Milano i Granada błyskawicznie zamienisz w duży stół, idealny do wieczornego przyjęcia.

 6. zestawy jadalnia

Dywany

Kolory – jak np. jasnoszary i intensywnie bursztynowy, faktury – np. luksusowa puszystość i lśniąca skóra wołowa, wzory – jak np. finezyjna geometria i odważne formy oraz kształty – np. klasyczne okręgi i dowolne, abstrakcyjne struktury. Z pewnością znajdziesz idealny dywan do wnętrza Twojego mieszkania.

7. dywany 

Serdecznie zapraszamy po więcej informacji do Salonu BoConcept Gdynia. Od 19 czerwca do końca tygodnia, na naszych klientów czeka mnóstwo dodatkowych niespodzianek.