Nie tworzymy mebli tylko dla wielkich przestrzeni. Kochamy wyzwania, z radością więc projektujemy rozwiązania dla niewielkich wnętrz. Mamy w tym duże doświadczenie. Sprawdźcie nasz stół Billund, który można przekształcić w konsolę, puf Xtra, który może zmienić się w jednoosobowe łóżko, czy stolik kawowy Rubi, który przeistacza się w stół jadalniany.

Funkcjonalność i design stołu Billund są kwintesencją skandynawskiego stylu. Złożony oferuje wystarczająco dużo miejsca, żeby urządzić przy nim romantyczna kolację we dwoje. Rozłożony zmieści nawet 5 osób. Mało tego możemy używać go jako konsoli.

collage billund

Puf Xtra z łatwością można przekształcić w łóżko gościnne. To sposób na dodatkowe miejsce do spania bez zabierania przestrzeni tak potrzebnej na co dzień w niewielkim mieszkaniu. Xtra dostępny jest w szerokiej gamie obić- bez problemu wpasuje się więc w różnego rodzaju aranżacje- od tych w klimacie industrialnym po glamour.

collage xtraaaaa

bitmap

Rubi ma regulowaną wysokość, dzięki czemu może pełnić rolę stolika kawowego lub stołu do jadalni. Rozkładany blat pozwala w razie potrzeby zmieścić przy stole aż 8 biesiadników. To świetne rozwiązanie dla właścicieli małych mieszkań lubiących przyjmować gości. Niewielkie kółka umieszczone pod ramą mebla ułatwiają jego przesuwanie i zapobiegają porysowaniu podłogi.

collage rubi

 

collage rubi